logo
email

biuro@bhfpoznan.pl

USŁUGI

Doczyszczanie posadzek

Oferujemy czyszczenie posadzek przemysłowych, betonowych, oraz doczyszczanie posadzek żywicznych. Czyszczenie każdego rodzaju betonowej posadzki rozpoczyna się od dokładnego odkurzenia powierzchni. Następnie dobiera się specjalistyczną chemie, oraz przystępuje do szorowania posadzki, wraz z usuwaniem plam.

W trakcie prac stosowane są produkty firm oferujących chemię do specjalistycznego oczyszczania powierzchni (Johnson Diversey, Buzil, itd.). Po dokładnym oczyszczeniu, usunięciu plam oraz szorowaniu posadzki nakładane są środki impregnujące, gwarantujące zabezpieczenie przeciw dalszym zabrudzeniom.


Czyszczenie wewnętrznych i zewnętrznych elewacji hal produkcyjnych i magazynowych.


Polimeryzacja i akrylizacja posadzek

Oferujemy usługi akrylizacja i polimeryzacji podłóg. Są to procesy mające na celu zabezpieczenie wyczyszczonych posadzek i podłóg.

Jest to proces nakładania twardych powłok w celu zabezpieczenia posadzek. Na początku należy usunąć pozostałości starej warstwy zabezpieczającej, a następnie nałożyć nowe warstwy polimeru, oraz wypolerować posadzkę w celu jej całkowitego utwardzenia.

Zalety polimeryzacji:

  • przedłużenie żywotności posadzki,
  • zabezpieczenie posadzki przed zarysowaniami, uszkodzeniami mechanicznymi,
  • zabezpieczenie przed wnikaniem brudu,
  • znacząca poprawa efektu wizualnego,
  • efekt antypoślizgowy i antystatyczny.

Świadczymy usługi oklejania szyb foliami:

Antywłamaniowe

Folie przewidziane są do ochrony wystaw sklepowych, banków, biur, hoteli, szkół, przedszkoli, szpitali i innych budynków użyteczności publicznej, domów i mieszkań prywatnych oraz obiektów, w których pojawia się problem bezpieczeństwa.

Przeciwsłoneczne

Folie montowane są w celu uniknięcia skutków nasłonecznienia. Najczęściej stosowane są w biurach, budynkach, mieszkaniach, urzędach, pomieszczeniach ze szklanymi dachami, letnich ogrodach, budynkach zabytkowych, muzeach i wystawach sklepowych.

Dekoracyjne

Folie dekoracyjne stosowane są zamiast kosztownej techniki trawienia lub piaskowania szkła. Zastępuje też szkło mleczne.

Folie na poliwęglan

Przeciwsłoneczne folie na poliwęglan stosowane do redukcji ciepła na świetlikach dachowych z poliwęglanu w halach produkcyjnych, magazynowych.


Doradztwo w doborze sprzętu

Oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu oraz środków czystości.

Jeśli planują Państwo zakup odkurzacza, zamiatarki, bądź innego sprzętu do sprzątania, jednak mają Państwo problem w jego doborze, prosimy o kontakt. Doradca dobierze sprzęt odpowiedni dla Państwa potrzeb.